PiPi GRILL

Päť príchutí, jedna láska

V PiPi GRILL, sme našli spôsob, ako spojiť rôzne chute a kultúry do jedinečného zážitku. S láskou a vášňou pre grilovanie prinášame naše kurčatá v piatich nezabudnuteľných príchutiach: Klasik, Orient, Barbeque, Pikant a novinku – Medovo pikantnú. Každá z nich je výsledkom starostlivého výberu ingrediencií a našej túžby ponúknuť vám niečo, čo si zamilujete už na prvý kúsok.

Klasik je našou stálicou, vždy dostupnou pre tých, ktorí majú radi tradičné chute. Ostatné príchute sa menia zatiaľ v dvojtýždenných intervaloch (v krátkom čase to chceme zmeniť na týždňový interval), čím chceme našim zákazníkom ponúknuť stále niečo nové a vzrušujúce.
Orient vás prenesie do exotických krajin vďaka bohatej palete korení, zatiaľ čo Barbeque poteší milovníkov klasiky s hlbokým, dymovým podtónom. Pre tých, ktorí majú radi štipku pikantnosti, máme pripravenú Pikant (s pikantnosťou stupňa 1 z 3) a pre odvážnejších Medovo pikantnú príchuť, kde podtón medu krásne vyvažuje pikantnosť stupňa 2 z 3.

Cena našich grilovaných kurčiat je viac než priaznivá – za polovicu (600g) zaplatíte 5,90€ a celé kurča (1200g) má hodnotu 10,20€, nezávisle na príchuti. Chceme, aby si náš gril mohol užiť každý, teda aj tí, ktorí sa pripravujú na oslavu, či piknik! Preto sme schopní na objednávku (10ks a viac grilovaných kurčiat) aspoň 48 hodín vopred pripraviť grilované kurčatá s vybranou príchuťou podľa želania zákazníka. Navyše, ponúkame vám možnosť objednať si naše špeciality priamo z pohodlia vášho domova cez našu webovú stránku: www.pipi-grill.sk.

Tento prístup nám umožňuje neustále sa prispôsobovať preferenciám našich zákazníkov a zároveň zachovávať vysokú kvalitu a čerstvosť našich jedál. Veríme, že každý náš zákazník nájde medzi našimi príchuťami tú svoju, ktorá ho zavedie na cestu plnú lahodných zážitkov. V PiPi GRILL sme viac než len fast food – sme miesto, kde sa stretáva tradícia s inováciou a kde je každé sústo príbehom.

Pozývame vás, aby ste sa prišli presvedčiť sami o rozmanitosti a bohatosti chutí, ktoré ponúkame. Staňte sa súčasťou našej rodiny zákazníkov, ktorí už objavili, že v PiPi GRILL sa láska k jedlu prenáša cez každú príchuť, ktorú ponúkame. Päť príchutí, jedna láska – to je sľub, ktorý dávame každému, kto prekročí pomyselný prah nášho fast foodu alebo navštívi našu webovú stránku.

Tešíme sa na vás!